DZIECIĘCA LIGA PIŁKARSKA
EDYCJA JESIENNA

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE LIGOWE

DLP - ŻRKÓW

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

MIEJSCE ROZEGRANIA NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA

ŻERKÓW
UL. Mickiewicza
Stadion Miejski

HARMONOGRAM

10.09.2022 – Krzykosy (odwołany)
24.09.2022 – Krzykosy
08.10.2022 – ŻERKÓW
22.10.2022 – Chocicza
05.11.2022 – do ustalenia

Lista zgłoszonych dzieci na jesienną edycję Dziecięcej Ligi Piłkarskiej

KAT. 1
ROCZNIKI – 2011-2012
GODZINA – 9:45-11:45

Kasprzyk Antoni 2011 Sulęcinek
Kasprzyk Filip 2011 Sulęcinek
Bierła Jakub 2011 Sulęcinek
Jarecki Kacper 2011 Sulęcinek
Kozubski Wojciech 2011 Sulęcinek
Goliński Witek 2012 Sulęcinek
Lipiński Mateusz 2012 Sulęcinek
Niemier Marcel 2012 Sulęcinek
Różewicz Mikołaj 2012 Środa Wlkp.
Werner Adam 2012 Środa Wlkp.

 

KAT. 2
ROCZNIKI – 2013-2014
GODZINA – 12:00-14:00

Grala Aleksander 2013 Środa Wlkp.
Mazurkiewicz Marcin 2013 Sulęcinek
Naganowski Tymoteusz 2013 Środa Wlkp.
Pawełczyk Jan 2013 Środa Wlkp.
Pietrusiak Ignacy 2013 Zaniemyśl
Przybylska Zofia 2013 Środa Wlkp.
Skrobich Wojciech 2013 Zaniemyśl
Wałęsiak Ksawery 2013 Zaniemyśl
Wojtaszak Maurycy 2013 Środa Wlkp.
Bielejewski Wojciech 2014 Środa Wlkp.
Bierła Kamil 2014 Sulęcinek
Domański Filip 2014 Środa Wlkp.
Drapiński Jakub 2014 Środa Wlkp.
Górecki Jan 2014 Środa Wlkp.
Jędrzejczak Ignacy 2014 Środa Wlkp.
Matuszewski Kacper 2014 Środa Wlkp.
Mikołajczak Wojciech 2014 Środa Wlkp.
Radziejewski Igor 2014 Zaniemyśl
Radziejewski Igor 2014 Zaniemyśl
Walkowiak Oliwier 2014 Środa Wlkp.
Nowak Michał 2015 Zaniemyśl

KAT. 3
ROCZNIKI – 2015-2017
GODZINA – 14:00-15:00

Kałużny Natan 2015 Sulęcinek
Lipiński Tomasz 2015 Sulęcinek
Lyto Aleksandros 2015 Środa Wlkp.
Bełoniak Filip 2016 Zaniemyśl
Chojnacki Adam 2016 Środa Wlkp.
Gołębiak Kacper 2016 Sulęcinek
Górzny Wiktor 2016 Zaniemyśl
Niemier Wiktor 2016 Sulęcinek
Radziejewski Maurycy 2016 Zaniemyśl
Tłok Jan 2016 Zaniemyśl
Wojtaszak Ksawery 2016 Środa Wlkp.
Sroka Adam 2017 Środa Wlkp.
Wolny Leon 2017 Zaniemyśl
Jankowiak Marcel 2016 Sulęcinek