GOL Cup dla 2015 i młodszych

gru 19, 2022

W dnu 18 grudnia na hali sportowej w Środzie Wlkp. przy Liceum Ogólnokształcącym, odbył się turniej piłkarski dla dzieci urodzonych w latach 2015-2017.
Turniej ten pierwotnie miał być organizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zaniemyślu, ale z przyczyn technicznych po stronie Hali, turniej musiał być przełożony na inną halę.
Tego dnia odbyły się 3 turnieje. Pierwszy z niuch od godziny 8:30 w którym udział brali najmłodsi uczestnicy z roczników 2017 i młodsi. Dwie godziny rywalizacji dały mnóstwo emocji i wiele bramek a na koniec dla większości, pierwszy pamiątkowy medal z turnieju.
Po nich na hali zameldowali się mali piłkarze urodzeni w roku 2016 i rywalizacja toczyła się jednocześnie na dwóch boiskach, od godziny 10:30 do 13:30.
Podobnie jak w grupie najmłodszej, na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.
Na koniec od godziny 13:30 do 16:00 na parkiecie rywalizowali najstarsi tego dnia czyli adepci piłkarscy urodzenie w 2015 roku. W tej kategorii wiekowej gra wyraźnie już była szybsza, a rywalizacja bardzo zacięta, która podobnie jak w poprzednich kategoriach, obfitowała w wiele pięknych bramek.
W turnieju udział wzięły drużyny:
Jarota Jarocin, Antonio Jarocin, Kotwica Kórnik, UKS Śrem, Avia Kamionki, Lotnik Poznań

Turniej ten był współfinansowany z budżetu Gminy Zaniemyśl jako realizacja zadania “Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej na terenie Gminy Zaniemyśl”