GOL na Kolejorzu

kw. 26, 2022

W niedzielne przedpołudnie grupa 220 osób w tym 150 młodych pilkarek i piłkarzy wraz z trenerami i rodzicami, wyjechali do Poznania na mecz PKO Ekstraklasy w którym Lech Poznań podejmował Stal Mielec. W lokalizacji Sulęcinek, do autokaru wsiadły 52 osoby, podobnie było w Zaniemyślu, a najliczniejsza grupa ponad stuosobowa wyjechał z lokalizacji Środa Wlkp.
Uczestnicy wyjazdu przed stadionem na przy ulicy Bułgarskiej zameldowali się po godzinie 11:00, a więc było sporo czasu na wykonanie pamiątkowych grupowych zdjęć przed lokomotywą. Podczas meczu, z sektora który zajmowała grupa SP GOL, było słychać gorący doping dla poznańskiej drużyny. Wiele osób z tak licznej grupy, była pierwszy raz na meczu w roli kibica Lecha Poznań, ale na pewno nie ostatni! Szkółka Piłkarska GOL będzie na pewno jeszcze organizatorem wielu takich wyjazdów, gdyż już w trakcie meczu z ust dzieci i rodziców padały pytanie kiedy następny wyjazd.
Każde dziecko do 16 roku życia miało wyjazd bezpłatny. Bilety na mecz były w ramach akcji Lecha Poznań “Kibicuj z klasą” dzięki czemu osoby do16 roku życia mogą wejść na stadion za darmo, natomiast przejazd autokarem opłacony został z pieniędzy w kwocie 2170 zł, które udało się zebrać podczas loterii fantowej w trakcie zabawy karnawałowej GOL BAL, która odbyła się w lutym tego roku w Garbach.