Jesień zakończona w Wigwamie

paź 25, 2021

W sobotę 23 października w Zaniemyślu odbył się kolejny turniej wewnętrzny Szkółki Piłkarskiej GOL. Był to trzeci po Sulęcinku i Środzie Wlkp. turniej wewnętrzny dla zawodników trenujących na co dzień w Szkółce.

Tym razem turniej był wyjątkowy, gdyż zawodnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe i jednocześnie na hali, boisku treningowym i boisku orlik, udział brało blisko 100 zawodniczek i zawodników, rozgrywając mecze pomiędzy lokalizacjami – Środa Wlkp.  Sulęcinek oraz Zaniemyśl.
Było to nie lada wyzwanie, ale właśnie takie wyznania lubią założyciele Szkółki GOL Mariusz Kułak i Fryderyk Haremski. Dzięki pomocy aż 4 asystentów wszystkie grupy mogły rozpocząć swoje rozgrywki. Po blisko dwóch godzinach gry wszyscy zawodnicy wraz z rodzinami pojechali do pobliskiej leśniczówki w Łęknie na Wigwam. Tam już czekały na nich gorące kiełbaski z ogniska oraz słodkości przygotowane przez rodziców. Po krótkiej uczcie rozpoczęła się dekoracja, a więc medale, naklejki oraz wręczenie nagród dla zawodników którzy wzięli udział w konkursie Facebookowym na wykonanie własnoręcznie herbu SP GOL.

Dziękujemy zawodnikom za udział, rodzicom za przybycie, kibicowanie i przygotowanie pyszności oraz za pomoc podczas pikniku, co bardzo pomogło organizatorom i jednocześnie pokazało integrację osób biorących w nim udział.

Serdecznie dziękujemy Wójt Gminy Zaniemyśl Pani Justynie Dąbrowskiej za okazaną pomoc przy organizacji turnieju oraz za słodki upominek dla uczestników.

Podziękowania także piekarni Jacek Dobroś w Środzie Wlkp. za okazaną życzliwość i przekazane pyszne pieczywo oraz dziękujemy firmie Hand-mięs z Miąskowa za kiełbasę, która z ogniska smakowała wspaniale.

To było bardzo udane i ważne wydarzenie w historii Szkółki Piłkarskiej GOL.