Mikołajki w Zaniemyślu

gru 6, 2021

Początek grudnia każdego roku to czas mikołajek, a przy tym wiele sportowo-kulturowych imprez. W tym roku Szkółka Piłkarska GOL, zorganizowała pierwszy Mikołajkowy Turniej dla swoich zawodnicze i zawodników. Turniej ten rozegrany został w sobotę 4 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu, gdzie zjechało się ponad 80 uczestników z lokalizacji Środa Wlkp. , Sulęcinek i gospodarze z Zaniemyśla. Zawodnicy podzieleni zostali na 3 kategorie wiekowe. W czasie dwugodzinnych turniejów, było dużo zaangażowania, mnóstwo strzelonych goli i przede wszystkim widoczna radość na twarzach uczestników. Jak przystało na Mikołajkowy turniej, tego dnia do Zaniemyśla przyjechał święty Mikołaj, który wręczał mikołajkowe medale, a dodatkowo wszyscy którzy brali udział w meczach, otrzymali słodki świąteczny upominek.

Również dla najmłodszych kibiców były atrakcje, gdyż specjalnie z myślą o nich, przygotowany został kredkowy kącik, gdzie czekały świąteczne kolorowanki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Pierwszy turniej Mikołajkowy można zaliczyć do udanych i organizatorzy już myślą na przyszłość o kolejnych tematycznych turniejach piłkarskich .