Pierwszy turniej w Sulęcinku

wrz 27, 2021

W sobotę 25 września w Sulęcinku odbył się pierwszy od momentu powstania Szkółki Piłkarskiej GOL, turniej wewnętrzny. W turnieju wzięli udział zawodnicy z trzech lokalizacji: Środa Wlkp., Sulęcinek oraz Zaniemyśl.

Turniej rozegrany był na boisku trawiastym przy Zespole Szkół, a zawodnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe, aby każdy zawodnik miał możliwość rywalizacji na zbliżonym do siebie poziomie.
Dwie najmłodsze grupy, rozgrywały swoje mecze na specjalnie przygotowanych czterech małych boiskach, a najstarsi na całym boisku o wielkości boiska typu Orlik.

Grupa I – 2015 i młodsi od 10:00-12:00
Grupa II – 2014-2012 od 12:00-14:00
Grupa III – 2011 i starsi od 14:00-16:00

W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników z różnych kategorii wiekowych, a każdy z nich po turnieju mógł liczyć na pamiątkowy medal. Podczas rozgrywanych meczy można było usłyszeć pozytywny doping licznie zebranych rodzin co wpłynęło na przyjazną i rodzinną atmosferę.
Ogromne podziękowania właśnie dla rodziców za pomoc w organizacji „słodkiego kącika” z którego chętnie korzystali wszyscy uczestnicy.

Był to pierwszy turniej SP GOL ale już wiemy że nie ostatni. Widzimy że warto organizować tak pozytywne wydarzenia częściej. Dlatego już teraz zapraszamy na kolejne turnieje Szkółki Piłkarskiej GOL.

Harmonogram najbliższych turniejów:
Środa Wlkp. – 09.10.2021
Zaniemyśl – 23.10.021

Wielkie podziękowania za organizację turnieju dla Pani Dyrektor szkoły Jadwigi Bajer, za udostępnienie boiska, podziękowania również dla świetnej grupy rodziców oraz najważniejszych czyli naszych małych piłkarzy. Oby jak najwięcej takich wydarzeń w naszym powiecie.