Piłkarski Dzień Dziecka w Sulęcinku

cze 8, 2022

W niedzielę 5 czerwca na boisku szkolnym w Sulęcinku, odbył się Piłkarski Dzień Dziecka. Pierwotnie miał on się odbyć tydzień wcześniej, ale pogoda pokrzyżowała plany. Zmiana wyszła na dobre, gdyż tego dnia nad Sulęcinkiem świeciło słońce i było bardzo wakacyjnie, co wykorzystała cześć rodziców zawodników i spędzili ten dzień na kocu. Atmosfera iście piknikowa, na kilku boiskach zawodniczki i zawodnicy rozgrywali swoje mecze, a w przerwach mogli skorzystać z dmuchanych zamków czy malowania twarzy. W trakcie festynu był także klaun i rozdawał wszystkim cukierki.
Turniej piłkarski podzielony był na trzy grupy. Najmłodsze dzieci z roczników 2016 i młodsze, grały w godzianach 10:00-11:30. Po nich na boisku zameldowały się roczniki 2013-2015, a od godziny 13:00, boisko opanowali najstarsi zawodnicy od rocznika 2012.
Podczas Piłkarskiego Dnia Dziecka padło wiele goli do bramek, które zostały zakupione dzięki wsparciu Powiatu Średzkiego z programu “Wspieranie i upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży na terenie powiatu średzkiego”.
Dzięki temu na twarzach dzieci było wiele uśmiechu, a to jest dla Nas najważniejsze!