Strzelali GOLe w Środzie Wlkp.

paź 12, 2021

W minioną sobotę 9 października na boisku orlik w Środzie Wlkp przy ulicy Bora Komorowskiego rozegrany został drugi wewnętrzny turniej Szkółki Piłkarskiej GOL. W turnieju wzięły udział dzieci z trzech lokalizacji w których szkółka prowadzi swoje zajęcia, tj.  z Sulęcinka, Środy Wlkp oraz z Zaniemyśla. Łącznie w turnieju zagrało 93 zawodników, podzielonych na trzy kategorie wiekowe. Nie były zliczane strzelone bramki oraz wyniki, a liczyła się tylko dobra zabawa, integracja i ruch na świeżym powietrzu, a tego dnia pogoda wręcz była idealna.
Na koniec turnieju, w każdej kategorii wiekowej zawodnicy otrzymali pamiątkowy medal, a w najmłodszej grupie, medale wręczył Burmistrz Miasta Środa Wlkp, Pan Piotr Mieloch, który zaszczycił uczestników swoją obecnością.
Kolejny turniej zaplanowany jest 23 października i odbędzie się on w Zaniemyślu. W tym turnieju zaplanowana jest gra na trzech obiektach jednocześnie – hala dla najmłodszych, boisko trawiaste dla grupy średniej i boisko orlik na najstarszych zawodników. Po turnieju, w planie jest wspólne piknikowanie na Wigwamie w Łęknie.