Trampkarze postrzelali w Kamieniu

kw. 23, 2023

W sobotnie południe odbyło się kolejne spotkanie ligowe trampkarzy SP GOL, które rozegrane zostało na boisku miejscowego rywala KS Kamień. Do tego spotkania podchodziliśmy w okrojonym składzie bez kilku podstatwowych zawodników ale mimo to byliśmy w pełni zdeterminowani i w 100% nastawieni na zwycięstwo. Przez obie połowy nasz zespół w pełni kontrolował przebieg spotkania. Dobrą i zespołową grą stwarzał wiele sytuacji, które kończyły się bramką. Drużyna gospodarzy kilka razy probowała zagrozić naszej bramce lecz nasi bramkarze skutecznie interweniowali. Po 80 minutach gry na tablicy końcowej widniał wynik 23:0 dla SP GOL.

SP GOL wystąpił w składzie:
B. Szymkowiak, J. Pietrusiak, A. Haniewicz, M. Krause, W. Mikołajczak, J.Jaśkowiak, D. Łopatka, M. Piasecki, O. Śliwiński, K. Ratajczak, N. Brylewski, A. Krause, M. Gola, F. Lewandowski, B. Mencel.

Bramki:
N. Brylewski x 8
K.Ratajczak x 5
A.Krause x 4
M.Krause x 3
O.Śliwiński x 2
M.Gol x 1

Następne spotkanie ligowe zostanie rozegrane 06.05.2023 r. na boisku w Zaniemyślu o 15:00 rywalem naszego zespołu będą Błękitni – Sparta Kotlin. Serdecznie zapraszamy Państwa na ten mecz i kibicowanie naszym zawodnikom.