Halowe turnieje GOL CUP w Środzie

gru 12, 2022

W minioną sobotę w hali sportowej “Kobra Arensa” przy szkole podstawowej nr 3 w Środzie Wlkp. rozegrany był turniej halowy dla dzieci z roczników 2013 oraz 2014.
Pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy urodzeni w 2014 roku. Rozgrywki w tej kategorii rozpoczęły się o godzinie 8:30 i zakończyły o godzinie 11:30. Uczestnicy turnieju mieli bardzo dużo grania a wyniki meczów nie były zapisywane a więc nie było także tabel końcowych. Każdy zawodnik na koniec otrzymał pamiątkowy. medal.
Podobnie było w starszej kategorii wiekowej czyli rocznik 2013. Tutaj także nie było zapisywania wyników, a liczyła się dobra zabawa i zdobycie wielu GOLi, co wielokrotnie się udawało. Ten turniej trwał od 11:30 do 14:00 a więc biorący udział zawodnicy, również mieli sporo gry.
W turniejach poza zespołami SP GOL udział brały drużyny Avii Kamionki, Szkoły Futbolu Luboń oraz Lotnika Poznań.
Turnieje organizowane przez SP GOL maja na celu propagowanie ruchu, dużo grania-mało przerw, co na pewno się udało.
Turnieje te były dofinansowane z budżetu Gminy Środa Wielkopolska w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska, w 2022r.

Już 18 grudnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu, odbędzie kolejny turniej GOL CUP ale tym razem dla dzieci z roczników 2015-2017.
Także zapowiada się dużo gry i wiele bramek.